Стрілянина в хмельницькому тролейбусі: подробиці

У неділю близько 21:00 хмельницький тролейбус просто під час руху залишився без вікна. У транспорт влучила чи то куля, чи то камінець. Сталося це у мікрорайоні Ракове, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”.

Віра Давидюк водійка тролейбуса №015 у неділю обслуговувала маршрут 7А. Близько 21:00 у мікрорайоні Ракове почула хлопок – у вікно щось влучило ы побило його. Жінка розповідає, що ніхто не постраждав, адже тролейбус в той момент був переповнений, а під розбитим вікном стояв дитячий візок.  “Стріляли приблизно з дому навпроти”, – каже жінка.

Як розповідає директор комунального підприємства “Електротранс” Віктор Паламарчук, скло цілком могло поранити людей.

Поліцейські, які приїхали на місце події, не знайшли ні свідків, ні кулі, ні камінця. Лише круглий отвір, діаметром 5 міліметрів. Справу розслідують як дрібне хуліганство, адже під час пригоди ніхто не постраждав. Хулігану, якщо його знайдуть, загрожує штраф.

“Для того й проводиться перевірка – з’ясувати, чи це був постріл, чи це наслідок того, що хтось щось кинув. Вже можемо стверджувати, що це не була бойова зброя. Хіба постріл з пневматичної гвинтівки”, – коментує начальник сектору моніторингу Віталій Рашов.

“Нове скло для тролейбуса – 3 тисячі гривень, без вартості установки. Раніше ще інший тролейбус розбили. Тепер треба гроші, щоб полагодити і випустити їх на лінію”, – говорить Віктор Паламарчук.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*