Стримати натовп та врятувати суддю: судові охоронці Хмельниччини готові до екстремальних ситуацій

Стримати натовп та врятувати суддю: судові охоронці Хмельниччини готові до екстремальних ситуацій
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Крізь вогонь та агресивно налаштованих молодиків.

Тактико-спеціальні навчання співробітників Служби судової охорони успішно пройшли у Летичеві 27 листопада на базі районного суду.

До слова, із Хмельницького, де дислокується Територіальне управління до райцентру охоронці Феміди прибули фактично за лічені хвилини. Спецпризначенці взводу швидкого реагування та підрозділу особистої безпеки суддів під час ТСН відпрацювали свої дії у екстремальних ситуаціях.

За основу тактичних навчань взяли одразу декілька сценаріїв. Відтак, події блискавично розгорталися як всередині храму правосуддя, так і на вулиці.

Таким чином командири на власні очі перевірили правильність прийняття рішень та злагодженість дій своїх підлеглих. Цього дня співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області відбивали напад на приміщення суду, відтісняли агресивно налаштованих порушників із зали судових засідань. Їх одразу передавали у руки правоохоронців.

Для підрозділу особистої безпеки суддів взвод швидкого реагування створював зелений коридор для безпечного супроводу судді. На завершення усі учасники спільних навчань гасили полум’я.

Голова Летичівського районного суду Анатолій Лазаренко підготовкою судових охоронців вражений. У Храмі Феміди він вершить правосуддя уже два десятки років і лише останній – не переймається за власну безпеку, адже завжди поруч співробітники нашого територіального управління.

Підготовка судового спецпризначенця відіграє надважливу роль. Він повинен бути впевнений не лише у свої діях, але й у діях своїх побратимів. Саме особисті навички, фізична витривалість та мобільність – є одним із вирішальних факторів під час виконання реальних завдань. Тому подібні навчання проведуть к кожному суді, який перебуває під охороною нашої Служби, аби судові охоронці вивчили специфіку території та приміщення, яке можливо доведеться боронити.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *