На  Міжнародний день студентів до офісу Епіцентр Агро Північного кластеру  завітали гості із  Шепетівського коледжу ПДАТУ.

Майбутні фахівці з бухгалтерського обліку, аудиту, фінансів ознайомилися як працюють моніторинговий та бухгалтерський відділ, відділ кадрів, поспілкувалися з спеціалістами і навіть пообідали як усі працівники офісу.

«У сучасної молоді  нерідко існує хибне уявлення, що  робота в агросфері  марудна і не цікава. На прикладі нашого  підприємства  вони змогли на власні очі побачити, що агробізнес – це сучасно і престижно, це перспективи кар’єрного зростання і  фінансового успіху», – розповіла керівниця служби соціальної політики Хмельницького регіону Епіцентр Агро Світлана Павлишина.

«Спілкуючись із студентами коледжу, побачила щирий інтерес і допитливість майбутніх молодих фахівців. Я впевнена, що такі зустрічі спонукають їх наполегливіше  навчатися і  згодом побачу хлопців та дівчат у нашому колективі у якості колег», – сказала  Світлана Андріївна і додала, що завжди готова до зустрічей і наставницької роботи з молоддю: «Мені боляче бачити, як наші дипломовані випускники  їдуть шукати кращої долі і заробітків на чужині, а тому намагаюся підтримувати молодь  і як керівниця служби соціальної політики, і як депутатка Хмельницької обласної ради».

Офіс Епіцентру Агро  студенти залишили з  позитивними враженнями і …подарунками. Ну, свято ж є свято і як без цього у День студента?

Читайте також: Світлана Павлишина: «Розвиток агровиробництва сприятиме розвитку сільських громад» (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *