Share on Facebook
Facebook
0

Студентка факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Анастасія Лисенко завоювала олімпійську ліцензію.

Анастасія Лисенко здобула золоту медаль на міжнародному турнірі пам’яті Наіма Сулейманоглу в Туреччині, що відбувся 14-17 листопада. Цей турнір є ліцензійним для участі спортсменів в Олімпійських іграх 2020 року. Важкоатлетка у ваговій категорії «+87 кг» підняла у сумі 270 кг (ривок – 121, поштовх – 149).

Згідно з правилами відбору до Олімпіади, спортсменка виконала всі шість обов’язкових ліцензійних старти і завершила відбір на сьомому місці у рейтингу. Олімпіада у Токіо стане другою в кар’єрі Анастасії.

Нагадаємо, що Лисенко встановила по три національних рекорди на трьох стартах: на Кубку України в лютому, на чемпіонаті України в липні та на чемпіонаті світу у вересні, де вона показали найкращий результат в кар’єрі, ставши п’ятою (ривок – 129, поштовх – 157, сума – 286 кг). Крім того, у 2019-му Анастасія завоювала три срібні медалі чемпіонату Європи.