Суд відмовив Вікарчуку в позові про визнання Симчишина і міськради нелигітимними

Господарський суд Хмельницької області відмовив у відкритті провадження у справі за позовом органу місцевого самоврядування держави Україна Хмельницька міська рада до Хмельницької міської ради.

Про це сказано в ухвалі від 12 лютого, повідомляє НГП.

Позивач стверджував, що Хмельницька міська рада всупереч закону протиправно займає приміщення на вул. Гагаріна, 3, яке належить територіальній громаді міста; не має договору оренди на це приміщення або акту прийому – передачі цього приміщення від територіальної громади.

Натомість суд з’ясував, що в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відсутні відомості щодо позивача – органу місцевого самоврядування держави Україна Хмельницька міська рада. При цьому в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань зареєстрована лише Хмельницька міська рада із кодом 33332218, яка визначена відповідачем у позовній заяві.

“Отже, орган місцевого самоврядування держави Україна Хмельницька міська рада не зареєстрований у встановленому законом порядку як юридична особа. Зважаючи на викладене, враховуючи норми ст.ст. 445 ГПК Українист. 80 Цивільного кодексу України, орган місцевого самоврядування держави Україна Хмельницька міська рада не може бути позивачем в судах, а подана позовна заява не підлягає розгляду в порядку господарського судочинства”, – наголосив госпсуд.

Як писав НГП, місцевий бізнесмен Віктор Вікарчук раніше афішував позов так званої “Хмельницької міської ради” з вимогою виселити справжню міську раду з приміщення, який він займає у центрі міста на вул. Гагаріна, 3.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*