3-го грудня у світі відзначався Міжнародний  день людей з інвалідністю. Це – нагадування людству про обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

«Сповнена емоціями п’ятниця, присвячена людям із обмеженими фізичними можливостями, нагородила мене куди більшим стимулом та сподіваннями, ніж я могла уявити», – так написала  у пості на своїй сторінці  у соціальних мережах  депутатка Хмельницької обласної ради Світлана Павлишина.

Разом із Студентською радою Шепетівського коледжу ПДАТУ вдень вона побувала  у Шепетівському Центрі реабілітації дітей з інвалідністю, а пізніше – на святковій вечері з родиною сонячних дітей. Про те, що на організованих заходах було весело і радісно – годі й сумніватися: хороший настрій випромінює кожна світлина проведеного разом дня. Допомагали розважатися запрошені Світланою Павлишиною  аніматори, у задоволення були зроблені від щирого серця подарунки.

«Інвалідність – це не вирок, це – лише обмежені можливості, але – безмежні здібності», – переконана Світлана Павлишина  і додає: «Низький уклін вам за постійні мотивації, за ваші намагання та старання, за перемоги над собою і ті окриляючи вчинки, що запалюють бажання у зневірених!»

Читайте також: Військовим Шепетівщини передали чергову допомогу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *