Шість десятків нових робочих місць з достойною зарплатнею, значні  податкові надходження у бюджет громади на розвиток  соціальних та інфраструктурних об’єктів – ось  тільки кілька  переваг, що отримає  Ленковецька ОТГ, що у Шепетівському районі,  після введення в експлуатацію  нового  лінійного елеватора агрохолдингу «Епіцентр Агро» у с.Чотирбоки.

Перспективи запровадження нового виробництва  мешканці села обговорили  на громадських слуханнях 16 листопада  за участі керівниці служби соціальної політики Хмельницького регіону «Епіцентр Агро» Світлани Павлишиної. Водночас місцеве населення було поінформовано щодо  висновків екологів: підприємство  довкіллю не зашкодить,  а житлова зона розміщена на достатній відстані від виробництва.

Тим часом на підприємстві завершується  доставка і розвантаження  надсучасного дороговартісного обладнання  – щойно прибуло 11 великих  вантажівок з Німеччини, Франції, Іспанії. 

«Незабаром розпочнуться будівельні роботи, на які також буде  залучено  майже дві сотні працівників», – повідомила  Світлана Павлишина.

Вона наголосила, що агрохолдинг «Епіцентр Агро»  підписав угоди «Соціального партнерства» з усіма селищними радами та об’єднаними територіальними громадами Шепетівського району і їх виконання –  на її постійному контролі.

«Розвиток агровиробництва повинен сприяти розвитку сільських громад», – наголошує Світлана Павлишина.   

Спорудження лінійного елеватора у с. Чотирбоки   розраховано  на 60 тисяч тон одночасного зберігання збіжжя. Планується, що  його введення в експлуатацію відбудеться вже наступного маркетингового року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *