Телезірка Еллен Дедженерес поширила фейк про “російський” гопак, що обурив українців.

Телезірка Еллен Дедженерес поширила фейк про “російський” гопак, що обурив українців.
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Ведуча популярного американського шоу The Ellenshow Еллен Дедженерес поширила відео, на якому Ансамбль танцю України імені Павла Вірського названо російським. На це відреагували посольство України в США та користувачі соцмереж.

Джерело: Українська правда

Деталі: Дедженерес зробила в Instagram репост відео з російської сторінки Lookatthisrussian (“Подивіться на цих росіян”). На ньому учасники Ансамблю танцю України імені Павла Вірського готуються до концерту.

View this post on Instagram

#repost @lookatthisrussian ・・・

A post shared by Ellen DeGeneres (@theellenshow) on

У коментарях під репостом Дедженерес з’явилося безліч коментарів невдоволених користувачів, які вказують телеведучій, що на відео не російський, а український колектив, який виконує український  гопак.

Із нагадуванням про те, що на відео зафіксовані саме українці, до Дедженерес звернулось і посольство України в США.

Пряма мова: “Шановна Еллен, українці – великі шанувальники шоу Еллен Дедженерес. До вашого відома, відео, яке ви опублікували в Instagram, насправді є відомим танцем “Гопак”, який є українським, а не російським. І будьмо чесними, росіяни ніколи так не станцюють. Наш український ансамбль танцю Вірського (Національний ансамбль танцю України ім.П.Вірського), який є на цьому відео, може довести це у вашій студії”

Національний ансамбль танцю України ім.П.Вірського

Dear Ellen, Ukrainians are big fans of Ellen DeGeneres Show.Just to let you know, the video you posted on Instagram is actually of the famous "Hopak" dance, which is UKRAINIAN, not Russian https://bit.ly/2GAvGrm.And let's be honest, Russians can never dance like that.Our Ukrainian Virsky Dance Ensemble (Національний ансамбль танцю України ім.П.Вірського) who is in this video can prove it in your studio.____________Друзі,Долучайтесь до заклику. Думаємо, багато, хто любить і часто дивиться "Ellen DeGeneres Show", але вчора на їхній сторінці в Instagram було розміщено відео нашого Національного ансамблю Вірського, яке помилково залишили підписаним як "подивіться на цього російського хлопця".Посольство вже приєдналось до заклику самих учасників ансамблю та пропонує кожному перейти за посиланням bit.ly/2GAvGrm (або ж тегнути сторінку Ellen DeGeneres Show у своєму пості) і залишити коментар, що гопак є українським танцем, а не російським.

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Середа, 29 січня 2020 р.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0
загрузка...

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *