На думку лідерки «Бітьківщини», п’ятому президенту слід набратися мужності.

Народна депутатка України, лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко порадила п’ятому президенту України Петру Порошенку, якому 20 грудня було оголошено про підозру у державній зраді, не тікати з України, а намагатися довести свою невинуватість. Свої міркування політикиня озвучила в прямому етері програми «Чергові по країні» на телеканалі «Україна24».

Тимошенко нагадала, що й сама за режиму Януковича пережила політичні репресії «у найгіршому варіанті».

«Я хочу дати декілька дуже важливих порад. Перше: якщо він вірить в свою правоту і якщо в душі і серці у нього все спокійно, категорично не можна нікуди виїжджати з країни. Нікуди не треба бігти, не треба нікуди їхати. Якщо ти відчуваєш, що ти правий, треба залишатися на своїй рідній землі, у себе вдома. Проходити всі правосудні, неправосудні суди і доводити, що ти не порушував закон і що твоя позиція чесна», – наголосила Тимошенко.

Політикиня додала, що усвідомлює: домогтися справедливості в українських судах навряд вдасться, однак потрібно пройти всі судові інстанції та дійти до Європейського суду з прав людини.

«І тому раджу Петру Олексійовичу набратися мужності, впевненості, сміливості, якщо він вважає, що він правий, хай іде вперед і доводить це. Це потрібно і для нього і для країни», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Як повідомив 20 грудня екссекретар Ради національної безпеки та оборони, керівник центрального штабу «Європейської солідарності» Олександр Турчинов, ДБР оголосило Порошенку підозру у державній зраді. Підозру підписала не генеральна прокурорка Ірина Венедіктова, а її заступник, прокурор Олексій Симоненко.

Наразі Порошенко перебуває за кордоном, де в нього відбуваються зустрічі зі Вселенським патріархом, а також з європейськими лідерами.

Згодом 20 грудня адвокат Ілля Новіков оприлюднив підозру Порошенку. Він розповів, що представники ДБР засунули в щілину хвіртки текст підписаної підозри, адже усім відомо, що Порошенко перебуває за межами України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *