Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила, що Україна мусить вимагати від світу найжорсткіших санкцій у звязку з останніми діями Росії. Також вона закликала владу переглянути військову доктрину, збільшити міць ВСУ та підвищити грошове забезпечення захисникам і їхнім родинам.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на виступ Тимошенко з трибуни парламенту.

“Нам не треба шукати інші слова – вчора відбулося офіційне повномасштабне вторгнення російської армії на територію України, і ми мусимо діяти адекватно”, – заявила Тимошенко.

На її переконання, вчорашні дії РФ – лише початок тиску, зазіхання на суверенітет і незалежність України. Тому потрібно невідкладно зробити декілька важливих кроків, щоб підготуватися до цього.

“Нам треба посилити й переглянути військову доктрину України, тому що загроза, яка у нас є, надовго. По-друге, нам потрібно негайно багатократно посилити нашу армію, і якщо президент сказав, що ми можемо у 2-3 рази збільшити міць нашої армії, переглянувши бюджет, треба це робити разом із переглядом військової доктрини. Також треба подбати про захисників і захисниць, які зараз в окопах захищають Україну. Мінімум в 3 рази підвищити грошове забезпечення і підтримку їхніх родин”, – додала політик.

Крім того, за її словами, Україна має комплексно протидіяти агресії РФ, отримавши підтримку держав-союзників.

“Нам треба вимагати від наших західних партнерів втілення тих найжорсткіших санкцій, про які нам було обіцяно, якщо буде масштабне вторгнення. Нам треба діяти! Тероборона сьогодні одна з наших стратегій захисту. Ми мусимо діяти як одна команда – країна національної єдності, парламент національної єдності, суспільство національної єдності”, – закликала Тимошенко.

Нагадаємо, вчора президент РФ Володимир Путін визнав незалежність так званих “ДНР” і “ЛНР”. Після цього він підписав указ про введення російських військ на територію окупованого Донбасу.

Читайте також: Будапештський меморандум має стати головним шляхом до миру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *