«Тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить». У мережу потрапила чергова переписка «слуг народу» (фото)

«Тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить». У мережу потрапила чергова переписка «слуг народу» (фото)
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

«Слугу народу» Павла Павліша спіймали на переписці про «нахабний поділ бюджету» із заступником міністра охорони здоров’я Андрієм Семиволосом, – інформує ГЛАВКОМ з посиланням на «Коментарі».

Народного депутата України від президентської партії «Слуга народу» Павла Павліша підловили за скандальним листуванням із заступником міністра охорони здоров’я України Андрієм Семиволосом.

Так, в листуванні Семиволос зазначає, що якийсь «Міша», а єдиний нардеп в профільному комітеті – глава Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький, має намір «нахабно ділити бюджет».

У свою чергу, Павліш радить Семиволосу не виконувати «недолугі команди» і «включати дурня». На що Семиволос йому відповідає, що «якщо хоче всидіти в кріслі» – потрібно виконувати.

Повна стенограма листування:

Павліш: «Привіт, як справи?»;

Семиволос: «Так собі»;

Павліш: «А що трапилося?»;

Семиволос: «Міша за**бав до гикавки, хоче в нахабну бюджет ділити, дає недолугі команди»;

Павліш: «То не виконуй, включай дурня»;

Семиволос: «Якщо хочу всидіти в кріслі, то потрібно виконувати, тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить, але по парі його моментів поклав в ящик, сказав типу віддав в департамент)) він мені за них наярює, кажу роблю))»;

Павліш: «зрозуміло, тримайся. Може на вихідних з М*** підемо, вони хороші…».

Михайло Радуцький є засновником приватної медичної клініки «Борис», раніше його називали одним з можливих кандидатів на посаду глави Міністерства охорони здоров’я.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Коперник Ірина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *