Нацагентство з питань держслужби підготувало проєкт постанови Кабінету міністрів про оплату праці працівників держорганів. У 2022 році посадові оклади держслужбовців зростуть на 9%.

Постановою затверджується схема посадових окладів на посадах державної служби з урахуванням категорій, підкатегорій та рівнів державних органів у 2022 році. Про це на своїй сторінці у соцмережі написав Михайло Волинець, народний депутат від «Батьківщини».

Оклади керівників апарату Верховної Ради, Секретаріату Кабміну, Офісу президента, Ради нацбезпеки та оборони України, Центральної виборчої комісії, Рахункової палати, Конституційного суду, Офісу генпрокурора, Нацради України з питань телебачення та радіомовлення встановлюється на рівні 41 300 грн (+ 9,3%). Керівники міністерств, центральних органів виконавчої влади зі спеціальним статусом отримуватимуть 36 700 грн (+ 9,2%).

“Погодьтеся, показово, що в Україні чиновникам підвищують зарплату, тоді як у Чехії, наприклад, заморожують. Для прикладу, Кабмін Чехії ухвалив рішення, яким з 1 січня 2022 р. на 12 місяців заморожуються зарплати керівників країни, міністерств і відомств, а також чиновників. Водночас підвищуються оклади медиків, вчителів, працівників соціальної сфери, військових, правоохоронців та пожежників”, – зауважив депутат.

Очільник чеського уряду Петро Фіала пояснив урядове рішення тим, що Кабмін Чехії хоче «допомогти цілеспрямовано, і зосередити увагу саме на тих людях, які страждають від високих цін на енергоносії».

Читайте також: Названо 5 важливих законів, які цьогоріч має ухвалити Рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *