У Центральній виборчій комісії оголосили переможців на посаду голови у п’яти селищних громадах Хмельниччини

У Центральній виборчій комісії  оголосили  переможців на посаду голови у п’яти селищних громадах Хмельниччини
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

У Сатанівській селищній громаді Хмельницького району більшість голосів виборців отримав самовисуванець Альберт Собков, повідомляє Суспільне.

Ця територіальна громада утворена у 2015 році Альберт Собков став першим її головою і за результатами місцевих виборів залишиться на другий термін. Свої голоси за нього віддали 2034 виборці.

Закупненську селищну громаду Кам’янець-Подільського району очолить Віталій Ващук від політичної партії “Слуга Народу”. За нього проголосувало 1298 виборців, що склало 22 відсотки від усіх голосів.

У Ярмолинецькій селищній громаді Хмельницького району головою обрано Андрія Шутяка від політсили “За конкретні справи”. Раніше був депутатом Хмельницької обласної ради від цієї політичної партії.

Грицівську селищну громаду Шепетівського району очолить Марина Поліщук від політичної партії “За конкретні справи”. За неї на місцевих виборах 25 жовтня проголосувало 1255 виборців.

У Ямпільській селищній громаді Шепетівського району більшість голосів виборців отримав Василь Кордонець від партії “За конкретні справи”. За нього свої голоси віддали 1058 виборців.

Читайте також: Коронавірус в Хмельницькому, області та Україні. Дані на ранок середи

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *