Депутати місцевих рад від ВО «Батьківщина» та активісти партії відзначення Дня міста Хмельницького розпочали з участі у спільній межконфесійній молитві за всіх, хто віддав життя за майбутнє України, за місто Хмельницький, за хмельничан.

«Саме завдяки жертовності кожного хмельничанина ми сьогодні живемо у на своїй землі, у прекрасному подільському місті», сказав голова Хмельницької міської партійної організації ВО «Батьківщина», керівник фракції політичної сили у Хмельницькій міській раді Богдан Лукашук.

Він зауважив, що обрані до самоврядного органу партійці завжди тримають в полі зору питання соціального захисту родин загиблих героїв, підтримують та беруть участь у програмах національно-патріотичного виховання та збереження історичної пам’яті.

«День народження рідного міста – це радісне свято нашої великої і дружної родини, але його б не було, якби не подвиг наших земляків. Вічна слава Героям!» наголосив Богдан Лукашук.

Традиційно за мир, за полеглих за Україну та тих, хто нині захищає її цілісність на сході, а також за рідне місто Хмельницький та хмельничан молилися священнослужителі Духовної ради міста Хмельницького різних релігійних конфесій.

Читайте також: У Хмельницькому відкрили туристично-інформаційний центр. ФОТО 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *