У Дніпрі “з намірів благих і спонукань праведних” перекопали дорогу до церкви

У Дніпрі “з намірів благих і спонукань праведних” перекопали дорогу до церкви
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

У Дніпрі перекопали вхід до церкви, де у Вербну неділю парафіян причащали з однієї ложки, повідомляє Українська правда.

Джерело: заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко у Facebook.

Пряма мова: “Один із служителів культу (не плутати зі священнослужителями), напевно згідно зі статутом чи штатним розкладом МП, прийняв рішення про проведення масового заходу, порушуючи постанову міської ради.

У цьому заході, що відбувся цієї неділі, служитель культу при великому зібранні людей з використанням однієї ложки і одного чана на всіх наповнював уста і ротові порожнини благочестивих і покірних мирян… Однією і тією самою ложкою, з однієї і тієї самої бадді. 300 осіб.

Минулої ночі, на мене зійшов дух. Так, технічний дух водоканалу. Дух повідомив мені, що швидше за все, уздовж цього храму, на глибині півтора метра, замироточила холоднокатанатруба діаметром 150 міліметрів”.

Деталі: Лисенко повідомив, що “тільки з намірів благих і спонукань праведних”, він прийняв рішення розкопати цю трубу уздовж в’їзду та входів в даний заклад.

При цьому, за словами чиновника, у викопаній траншеї, був виявлений снаряд часів Другої світової війни, тож траншею довелося ще й обгородити і викликати МНС.

Чудны дела твои, Господи ! Думается мне, что событие произошедшее в это Вербное Воскресение, в одном их храмов… Опубліковано Mykhailo LysenkoВівторок, 14 квітня 2020 р.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *