Рекордна кількість закоханих вирішили з’єднати свої долі законним шлюбом у магічну дату 22.02.2022. Адже, у цій даті шість двійок. А двійка, за словами нумерологів, це число союзу, кохання, дипломатії, дружби, а ще вона символізує точку рівноваги, гармонії, симетрії, тому допомагає набути внутрішнього спокою та комфорту. Крім шести двійок, цей день припадає на вівторок, який є другим днем в тижні, а ще цей день співпадає з 22 місячним днем. Це і спричинило таки бум серед закоханих.

У Хмельницькому ДРАЦСі у цей день кількість бажаючих пар узаконити стосунки в рази більша, аніж у літній сезон весіль.

«Сьогодні ми одружили 10 пар. Загалом буде розписуватись 40 пар, 6 з них скористалися проектом «Шлюб за добу», Міністерства юстиції України» – розповідає Марина Зубова, начальниця відділу ДРАЦС у м. Хмельницький, у сюжеті “Першого Подільського

За словами Марини Зубової, це зовсім не дивно, адже у дзеркальні та особливі дні пари в рази більше розписуються, ніж у звичайний день тижня.

«Наприклад, 14 лютого, це був понеділок, теж був рекорд, для Хмельницького, 6 пар у наш вихідний день ми урочисто розписали. 02.02 ми розписали 15 пар, а 12.02 ми розписали 13 пар», – додає Марина Зубова.

Закохані Ярослав і Алла чекали подібну дату більше 5 років, так як вірять побравшись у цей день, у шлюбі пануватиме гармонія та злагода.

«Вівторок другий день тижня і всі двійки, дуже рідко буває коли таке стається. Немає 33 дня в місяці чи 13 місяця та й щоб у році було три двійки теж не буде найближчим часом. А так у даті усі однакові циферки, нулики тільки заважають», – розповідає наречена.

Проте незалежно від дати найголовніше – цінувати, кохати та поважати один одного.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *