У колишньому приміщенні музучилища буде краєзнавчий музей

У колишньому приміщенні музучилища буде краєзнавчий музей
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Перші 2 млн грн – обласний бюджет профінансує реставрацію колишнього приміщення музучилища під краєзнавчий музей, повідомляє ngp-ua.info.

На виготовлення другої черги науково-проєктної документації “Реставрація будівлі (пам՚ятка історії місцевого значення) з пристосуванням під краєзнавчий музей на вул.Проскурівська, 79” у Хмельницькому заплановано виділити 2,22 млн грн.

Про це зазначено у пояснювальні записці щодо змін до обласного бюджету Хмельницької області на 2020 рік, які депутати розглянуть на чергові сесії облради 25 березня.

Зокрема, наголошується, що Хмельницький обласний краєзнавчий музей, який розміщений на вул. Подільська, 12, немає власного приміщення, а фондова колекція музейних предметів, у зв’язку з обмеженістю експозиційних площ, використовується лише на 2%. На колегіях облдержадміністрації неодноразово піднімалося питання про відсутність приміщення, в якому б належним чином функціонував музей.

Водночас 22 січня 2019 року будинок, в якому розміщувався Хмельницький музичний коледж імені В. Заремби на вул. Проскурівська, 79, було передано Хмельницькому обласному краєзнавчому музею з метою проведення реставраційних робіт та пристосування під музей. Оскільки, будинок по вул.Проскурівська, 79 внесено до Переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини, виготовлення проєктної документації та проведення ремонтних робіт необхідно здійснювати відповідно до реставраційних вимог визначених ДБН А.2.-14-2016.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0
загрузка...

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *