У Летичівській громаді збільшено фінансування медичної сфери

Депутат Хмельницької обласної ради від  ВО «Батьківщина», член виконкому Летичівської селищної ради Наталія Кухарук послідовно відстоює право мешканців громади на якісне і доступне медичне обслуговування. За її ініціативи  було внесено зміни до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Летичівської селищної ради, яким передбачено збільшити фінансування амбулаторій та ФАПів у 2021 році на 412,6 тисяч гривень.

На території Летичівської селищної ради функціонує чотири амбулаторії загальної практики сімейної медицини та 27 пунктів тимчасового базування. Загальною проблемою для сільських закладів охорони здоров′я є низький рівень матеріально-технічної бази: відсутнє хірургічне та  ЛОР-обладнання, потребують заміни застарілі електрокардіографи та фізіотерапевтична апаратура. Також необхідно забезпечити лікарів загальної практики сімейної  медицини спеціальним портативним обладнанням. «Кожен мешканець громади повинен мати належну первинну медичну допомогу за місцем проживання», – наголошує Наталія Кухарук.  

Відтак загальна сума на реалізацію програми сягнула 4,5 млн гривень. Рішення про це було одностайно підтримано депутатами  Летичівської селищної громади на черговій сесії ради.  

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*