У Нетішині побоюються об’єднання із сусідніми селами

Міський голова Нетішина Олександр Супрунюк висловився щодо небезпеки від можливого приєднання до міста атомників Плужненської сільської ОТГ Ізяславського району та ще 4 сільських рад.

Про це інформує Незалежний громадський портал з посиланням на стрінку Олександра Супрунюка у “Фейсбуці”.

“Ми збережемо майже 7 мільйонів вилучення з бюджету міста. Натомість лише на освіту ми недоотримаємо 8,3 мільйона гривень. Нетішинська міська ОТГ залишається з переважаючим міським населенням! І коефіцієнт для сіл не буде застосовуватись. Те ж саме-забудьте про сільську медицину! Яким чином мають працювати медицина, МНС, поліція, соціальні служби, якщо по закону реагувати потрібно за 20-30 хв? Жителям, щоб добратись до Нетішина за довідкою чи іншим документом-потрібно буде їхати або через Остріг, або через Славуту. Або через ліс 30 км. Де автобуси не ходять. З Шекеринець всі 50 км. Ніяких спільних господарських, економічних, культурних, соціальних, інфраструктурних проектів нема“, – зазначив мер.

На думку Супрунюка, замість розвитку кошти витрачатимуться з бюджету на створення інфраструктури – елементарно доріг через ліс, замість того, щоб розвивати Нетішин чи ці села.

“Тому таке об’єднання є шкідливим як для Нетішина, так і для сіл Ізяславського району… Вишенька на тортик – Білотин (сільська рада Ізяславського району з населенням 230 осіб – НГП) відмовився від об’єднання з Нетішином, хоче до Ізяслава  -відтак спільних меж з цими сільрадами в нас нема”, – сказав міський голова Нетішина.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*