У парку імені Чекмана демонтували МАФи

У парку імені Чекмана демонтували МАФи
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Згідно рішення першого цього року засідання виконкому у Хмельницькій міській раді, почався демонтаж кіосків.

Так, 5 тимчасових споруд для підприємницької діяльності, котрі працювали у парку імені Чекмана, уже вивезли. Про це йдеться у сюжеті МТРК “Місто”.

Причина демонтажу наступна: терміни договорів про пайову участь підприємців у розвитку інфраструктури парку закінчилися ще у листопаді 2019-го. Власників кіосків про демонтаж попереджали за місяць, стверджують в управлінні ЖКГ. Підприємці ж це заперечують.

“Нам було не відомо про демонтаж, стараємося забрати речі, і будемо оскаржувати рішення виконкому в суді”, – каже чоловік власниці МАФу Віктор Матущак.

Іншій власниці кіоску стало зле, викликали швидку. За словами адвоката, її МАФ завантажили на машину і пошкодили.

Демонтовані кіоски відправили на територію КП “Хмельницькбудзамовник”. В КП “Парки і сквери міста Хмельницького” кажуть, що мають демонтувати усі МАФи. Ще щодо 7 кіосків рішення приймуть на новому засіданні виконкому.

За словами начальника міського управління ЖКГ Василя Новачка, у Хмельницькій міській раді планують затвердити розташування і кількість кіоску в парку.

“Ми плануємо провести конкурс з визначення переможців на розташування цих тимчасових споруд. Переможці зможуть встановити тимчасові споруди. Я думаю, що по парку далі буде не більше 20 МАФів”, – додає Василь Новачок.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *