У платіжки українців додадуть ще одну комунпослугу

У платіжки українців додадуть ще одну комунпослугу
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

П “Київтеплоенерго” виокремив плату за обслуговування будинкових лічильників тепла і гарячого водопостачання і винесе її окремим рядком у платіжці. Такі зміни запровадять у всіх містах України, повідомляє Українська Правда з посиланням на прес службу КП .

“У рахунках на оплату житлово-комунальних послуг за березень, які кияни отримають у квітні, з’явиться окремий рядок із внесками за обслуговування загальнобудинкових лічильників тепла і гарячої води”.

Повідомляється, що оплату цієї послуги здійснюватиметься поквартально, а за обслуговування лічильників нараховуватимуть у середньому близько 30 грн за 3 місяці. Розмір внесків для кожної будівлі затверджений розпорядженням КМДА від 24.12.2019 № 2244. Нарахування вводяться для понад 9,6 тисяч будинків Києва.

Нововведення не стосуватиметься індивідуальних приладів обліку у квартирах киян. На сайті “Київтеплоенерго” є інформація про внески за обслуговування теплолічильників по кожному будинку у столиці. Зазначається, що вартість цієї послуги видалили з тарифу на опалення і гарячу воду відповідно до закону про комерційний облік теплової енергії та водопостачання.

Такі зміни у платіжках будуть, відповідно до закону, у всіх містах України.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *