Неочікуваний подарунок отримала переможниця конкурсу краси

25 січня, на День Тетяни у Росії відбувся конкурс під назвою “Тетяна року”, переможницею якого стала студентка з Хабаровська. Відтак, призерку нагородили досить незвичним подарунком, а точніше поїздкою до Китаю. Про це повідомляє znaj.ua.

Варто відзначити, що саме у Китаї, куди й хочуть відправити дівчину, все більших обертів набирає небезпечний коронавірус, що спричиняє пневмонію та респіраторні захворювання. Наразі уже є тисячі випадків захворювань та десятки загиблих.

Щоправда, за словами самої студентки Тетяни, яка виборола свою перемогу серед інших 10 дівчат, їй не страшно їхати в КНР через смертельну хворобу.

Фото з нагородження дівчини

“Ця поїздка буде в травні. Думаю, що все стихне, то, що зараз відбувається. Звичайно, буду дивитися по ситуації, якщо там зовсім вже буде страшно за своє здоров’я, то, звичайно, треба буде щось думати. А поки я налаштована досить позитивно, налаштована скористатися таким шансом. Хочеться помандрувати, жодного разу за кордоном не була. Думаю, вони Приз вибирали заздалегідь. Сумніваюся, що мені хотіли нашкодити, це просто збіг”, – зізнається переможниця краси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *