22 листопада на Хмельниччині у селі Влашанівка Шепетівського району відбулося урочисте відкриття нової місцевої пожежної команди.

Підрозділ боротиметься з пожежами у 23-х населених пунктах Сахновецької територіальної громади та гарантуватиме безпеку для понад 5 тисяч її мешканців.

Для успішного виконання своїх обов’язків команда забезпечена належним захисним одягом та спорядженням, створено усі необхідні умови для несення служби: пункт зв’язку частини, кімната відпочинку та просторий гараж для рятувальної техніки і спорядження. На озброєнні у новоспечених вогнеборців є пожежний автомобіль, мотопомпа та спецінструмент, а також трактор з плугом, що надасть змогу оперативно боротися з лісовими пожежами.

Відрадно й те, що місцевим вогнеборцям у разі потреби допомагатимуть і добровольці, що навчені азам пожежно-рятувальної справи в рамках проєкту «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах України».

Слід зазначити, що лише з початку року на території області підрозділами місцевих пожежних команд ліквідовано 224 пожежі, врятовано не одне людське життя та значні матеріальні цінності.

Читайте також: Westinghouse і “Енергоатом” підписали угоди про будівництво двох енергоблоків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *