У Славуті з’явився сучасний спортивний комплекс

Сьогодні за участі голови обласної ради Михайла Загородного в одному з кращих закладів освіти, управління яким здійснює обласна рада – Славутському ліцеї ІІ-ІІІ ступенів – відбулося урочисте відкриття сучасного спортивного комплексу.

Про це інформує сайт Хмельницької обласної ради.

Спортивний комплекс буде майданчиком для проведення спортивних заходів та дозвілля молоді, сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури підлітків. Заняття фізичним вихованням та спортом на спортивних майданчиках дасть можливість поліпшити умови для їх виховання та відпочинку, додадуть сил та здоров’я молодому поколінню.

На будівництво спортивного комплексу у ліцеї були передбачені кошти з  державного та обласного бюджетів на загальну суму  11 млн. 570 тис. 476 гривень.   4 млн. 512 тис. 160 грн було спрямовано з обласного бюджету, субвенція державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво спортивних майданчиків сягнула 4 млн. грн, субвенція державного бюджету місцевим бюджетам зони спостереження ХАЕС склала 2 млн. 974 тис. 356 гривень.

Новий спортивний комплекс складається із спортивного стадіону з футбольним полем та біговими доріжками, яке обладнано  двома трибунами на 354 місця. Футбольне поле зроблено із штучного синтетичного покриття та  обладнано сучасними футбольними воротами. Покриття бігових доріжок облаштовано із штучного покриття із нанесенням розмітки. Яму для стрибків запроєктовано піском змішаним із тирсою. Окрім того, до комплексу входить комбінований спортивний майданчик, який призначений для проведення ігор  з баскетболу та волейболу, виготовлений з багатофункціонального штучного покриття з нанесенням розмітки. На ньому встановлено стійки із відповідними сітками. Крім того, до спортивного комплексу  входить  роздягальня на 48 учне/місць із душовими та туалетними кімнатами. Роздягальню обладнано сучасними меблями.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*