Станція виробляє із повітря високопотоковий чистий кисень. Наразі кисневої терапії високого потоку потребують три десятки хворих.

Прокоментував важливу та знакову подію, на яку так довго чекали жителі громади, директор медичного закладу Леонід Радзивілюк:

Ми на собі відчули третю і четверту хвилю коронавірусної інфекції і проблему нестачі кисню. Є пацієнти, які навіть кілька секунд не можуть обійтися без нього. Відтепер ми зможемо забезпечити киснем реанімаційне, соматичне, а згодом й інші відділення, які будуть визначені як «ковідні».

Незабаром лікарня отримає на зберігання ще одну кисневу станцію. Наразі проєкт її встановлення проходить експертизу. Орієнтовно до 15 березня її запустять. Вона буде розміщена біля інфекційного відділення і забезпечуватиме 41 ліжко кисневою терапією. Станція матиме аналогічну потужність – 30 м3/год або 500 л/хв.

Міський голова Василь Сидор зазначив, що попередньо було запропоновано будівництво стаціонарної компресорної станції, проте згодом вирішили придбати мобільну станцію:

– Ми одні із перших запропонували саме такий варіант. Станція має два компресори по 30 і 22 кВт. Відповідно потужності кисню, який виробляється, буде достатньо.

Закупити життєво необхідну станцію вдалося завдяки спільним зусиллям – за сприяння голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергія Гамалія, фінансуванню з державного та міського бюджетів, а також спонсорської допомоги ТОВ «НВК» Екофарм».

Нагадаємо, Шепетівська багатопрофільна лікарня отримала чергову кисневу станцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *