У Волочиську суд оштрафував чоловіка, який гуляв без паспорта

Волочиський районний суд визнав винним чоловіка у порушенні правил карантину і оштрафував на 17 тис. грн.

Про це свідчить постанова від 18 лютого, повідомляє НГП.

За даними адмінпротоколу, 1 лютого 2021 року близько 13 год. 30 хв. у Волочиську на вул. Незалежності, 47 чоловік перебував без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, чим порушив п.п. 2 п. 2 постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 9 грудня 2020 року.

Порушник до суду не з’явився, при цьому під розпис був повідомлений в протоколі про адміністративне правопорушення про розгляд своєї справи.

Водночас суд дійшов висновків, що вина особи у скоєнні зазначеного правопорушення повністю підтверджується наявними у справі доказами: даними протоколу про адміністративне правопорушення (з додатками до вказаного протоколу, зокрема відеозаписом), в якому зафіксовані обставини вчинення  правопорушення.

“Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника та конкретні обставини справи, вважаю, що на особу слід накласти адміністративне стягнення в межах санкції, передбаченої ч. 1 ст. 44-3 КУпАП, у вигляді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, – наголосив суд.

Крім цього, порушник заплатить 454 грн судового збору.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*