З нагоди 33-ї річниці виводу  військ з Афганістану  депутатка Хмельницької обласної ради  Оксана Каденко  та депутат Хмельницької районної ради Валерій Лесков  відвідали Волочиську спілку ветеранів Афганістану. 

В цей день бойові побратими традиційно проводять зустрічі, аби побачити і   обійняти тих, з ким пройшли нелюдські випробування  на далекій афганській земліЗагалом свого часу «через Афганістан» пройшли  майже півтори сотні  уродженців  Волочищини. Вісім  полягло у  боях… А ті, що повернулися, –  із загостреним почуттям справедливості та без страху перед тоталітарною системою  радянської влади. «Афганський синдром» став одним із провісників падіння СРСР.  

Безстрашні і безкомпромісні ветерани Афганістану  і донині  в авангарді  суспільно-політичного життя. «Багато із нас сьогодні у зоні бойовий дій, адже  мають колосальний бойовий досвід», – сказав депутат-«батьківщинівець», учасник бойових дій на території Афганістану  Валерій Лесков.

На зібранні була і радість зустрічі, і  сум спогадів. Традиційно   поклали  квіти до монументу загиблим землякам і хвилиною мовчання  вшанували тих, чиє життя  обірвалося на далекій війні. 

Більше – у сюжеті “Першого Подільського”: 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *