У Хмельницькій області люди залишилися без тепла

Газовий скандал розгорівся в Хмельницькій області. Там люди живуть без опалення і гарячої води. Температура в квартирах не вище восьми градусів тепла. Тому вони змушені включати обігрівачі, а стара проводка не витримує і горить. Тижнями селяни сидять ще й без світла. Спати лягають в куртках. Про це повідомили новини “Сьогодні”.

У квартирі настільки холодно, що з рота йде пара. В одній кімнаті, тільки вночі працює обігрівач. Але спати лягають одягненими. Батареї холодні, хоча сім’я Сергія Ливенцева і виклала п’ятдесят тисяч гривень за автономне опалення. І котел до газу не підключений. Так само, як і у сусідів. На дворі мінус три, в квартирах на кілька градусів тепліше. Жителі двох багатоповерхівок у Скаржинцях вже місяць живуть без опалення і гарячої води.

“Згорів кабель, що йде з щитової, з підвалу, то ми поміняли за свій рахунок. Без світла тиждень”, – розповідає Леонід Ірха, житель Скаржинців.

Тільки з газом немає перебоїв. Щоб помитися, гріють воду в каструлях на плиті.

Раніше в багатоповерхівках було централізоване опалення від психоневрологічного санаторію. І коли там перейшли на автономне, тепловикам стало невигідно обслуговувати кілька будинків. Тому їхні мешканці купили газові котли і батареї, але газовики їх досі не підключили.

Василь Гнап, голова ОСББ:

“Вони тягнули. З 16-го жовтня почалися монтажні роботи у нас з іншого бригадою”.

А представники “Хмельницькгазу” у всьому звинувачують людей. Мовляв, довго робили проекти опалення.

Микола Кучерук, інженер з експлуатаційної діяльності акціонерного товариства “Хмельницькгаз”:

“Щойно були виготовлені проекти, зробили газифікацію. На сьогоднішній день ми проводимо обстеження, на наступному тижні будуть вже лічильники закуплені, проводиться перевірка їх, будуть встановлені і відразу буде включено газ”.

У “Хмельницькгазі” пообіцяли, що через кілька днів з опаленням буде всього лише один будинок. Коли тепло стане в інших – не знають, мовляв, бригади з таким обсягом робіт фізично не справляються. Люди бояться, що будуть зустрічати Новий рік в холоді, і готуються до захмарних рахунків за електрику.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*