У рамках проєкту також створили мобільну бригаду для реагування на виклики, для неї придбали автомобіль.

На відміну від кризових центрів, яких у місті декілька, в цьому притулку потерпілі зможуть проживати тривалий час. З ними працюватимуть психологи, юристи та інші працівники.

“Це місце, адресу якого ми не називаємо. Тут людина чи сім’я може мешкати деякий час.Вартість проєкту — 2,5 млн гривень. Знайшли приміщення, капітально відремонтували, замінили мережі, закупили техніку, меблі, посуд, встановили дитячий майданчик, — розповідає Олександр Симчишин, міський голова Хмельницького. — В рамках проєкту також створили мобільну бригаду для реагування на виклики, для неї придбали автомобіль. В центрі працюватиме 9 осіб, троє з яких — мобільна бригада, що виїздить безпосередньо до тих, хто постраждав”.

Така бригада працює вже місяць у тестовому режимі і мала 25 виїздів.

“З початку року ми отримали близько 1600 звернень по Хмельницькому щодо фактів домашнього насильства. Близько 300 із них підтвердились. На порушників склали відповідні адмінматеріали”, — говорить Віталій Наглій, заступник начальника сектору протидії домашньому насильству Хмельницького райуправління поліції.

У поліції погоджуються, що для громади такі центри дуже важливі. Адже тут жертви домашнього насильства можуть отримати захист і підтримку. Саме з таких центрів життя починається з нової сторінки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *