У Хмельницькому арештували одинадцятикласника-рецидивіста за викрадення камери відеоспостереження

У Хмельницькому  арештували одинадцятикласника-рецидивіста за викрадення камери відеоспостереження
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницького міськрайонного суд арештував учня 11 класу хмельницького ліцею №15 імені Олександра Співачука, який підозрюється у викраденні чужого майна (ч.2 ст.186 КК України), з можливістю внести грошову заставу у розмірі 65910 грн.

Про це сказано в ухвалі від 18 листопада, повідомляє НГП.

Під час розгляду клопотання про обрання міри запобіжного заходу наголошувалося, що неповнолітній, будучи раніше судимим за вчинення майнових злочинів, на шлях виправлення не став та вчинив новий умисний корисливий злочин. Зокрема, 29 вересня 2020 близько 23:00 годин викрав з фасаду будинку камеру відеоспостереження вартістю 871 грн. 46 коп, яка належала  ОСББ «Козацьке 46». Цей злочин школяр скоїв у присутності двох свідків, які відмовляли його це робити.

У суді слідчий, прокурор, представники служби у справах дітей Хмельницької міської ради та ювенальної превенції вважали за необхідне обрати для підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Проти виступили сам учень, його законний представник і захисник. Запрошений педагог поклався на розсуд суду.

У випадку внесення грошової застави на підозрюваного учня суд поклав ряд обов`язків: повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання; не відлучатись з населеного пункту в якому проживає без дозволу слідчого, прокурора, суду; утриматись від спілкування зі свідками у даному кримінальному провадженні; здати на зберігання відповідному органу свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд за межі України, у випадку наявності.

Додамо, що санкція ч.2 ст. 186 ККУ передбачає покарання у вигляді позбавленням волі від чотирьох до шести років.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *