Майбутній чотириповерховий боксерський комплекс буде збудований на території стадіону «Поділля», а саме — на майданчику за футбольним табло. Заплановано, що він стане місцем для проведення змагань різних рівнів і тренування для спортсменів. Про це кореспондентам сайту «Є» розповів Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Попередньо будівельні роботи стартують навесні 2020-го.

В повноцінному чотириповерховому спортивному комплексі будуть два ринги для боксу, адміністративні приміщення, тренувальні зали та навіть мініготель для учасників чемпіонатів. Фактично у ньому можна буде проводити змагання з боксу та кікбоксингу всеукраїнського та світового рівнів.

Також очільник міста зазначив, що цей спортивний комплекс матиме всеукраїнський статус. Зокрема, у ньому можна буде проводити збори олімпійських команд. З огляду на коштовність будівництва, понад сто мільйонів гривень, Хмельницький очікує на фінансування з державного та обласного бюджетів.

«Місто зможе максимум осилити двадцять відсотків від вартості цього спортивного об’єкта, — додає Олександр Симчишн. — Власне у міському бюджеті є 500 тисяч гривень для старту будівництва. Проте за ці кошти можна лише почати земельні роботи. Тому наразі чекаємо на державне фінансування. Попередньо будівництво розпочнеться весною наступного року».

За інформацією платформи публічних закупівель «Prozorro», будуватиме спортивний комплекс приватне підприємство «Будремпроект-Стандарт». Збудувати комплекс для боксу підрядник має до 31 грудня 2023 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *