У Хмельницькому дозволили продавати алкоголь на годину раніше

У Хмельницькому дозволили продавати алкоголь на годину раніше
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Попереднє аналогічне рішення втратило чинність.

Хмельницька міська рада прийняла нову редакцію обмежень на продаж і споживання алкогольних напоїв на території обласного центру. Зокрема, у ній встановлено новий ранковий час, з якого хмельничанам можуть продавати спиртне. За такі зміни депутати міськради проголосували вчора, 17 червня, повідомляє “Є”.

За словами Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, нічна й ранкова заборона на продаж алкогольних напоїв та пива діє в обласному центрі з 2009 року. Проте це рішення було частково оскаржене у судах. Причиною цього стала відсутність відповідного законодавства.

«Торік Верховна Рада України прийняла закон, який дозволяє органам місцевого самоврядування запроваджувати обмеження на продаж алкоголю. Тому ми прийняли нове скориговане рішення, яке ґрунтується на чинному законодавстві. Й тепер ніхто у Хмельницькому немає права продавати алкоголь всупереч цьому рішенню», — наголосив Олександр Симчишин.

Згідно з цим рішенням, заклади торгівлі, крім кафе, барів і ресторанів, не мають права продавати алкогольні напої, пиво й столові вина з 22-ї години до 10-ї ранку. Раніше ж, ранкова заборона тривала до одинадцятої години.

А ось у День знань купити алкоголь буде проблемою, адже він оголошений Днем тверезості. Тому у цей час в місті заборонено торгувати спиртним.

В силі залишається й решта обмежень. Наприклад, продавати алкогольні напої можна лише громадянам, які досягли 18-річного віку. Для цього покупець має показати паспорт. А розпивати спиртне заборонено у громадських місцях: стадіонах, спортивних та дитячих майданчиках, у всіх видах громадського транспорту, у закритих спортивних спорудах, у закладах культури, охорони здоров’я, закладах освіти, у ліфтах і таксофонах тощо.

Проте прийняте депутатами міської ради рішення не поширюється на масові заходи, наприклад, фестивалі та ярмарки. Для таких заходів діє власне положення.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *