У Хмельницькому фінішував 4 тур чемпіонату України з баскетболу 3х3

У Хмельницькому 15 серпня визначилися переможці 4 туру літнього сезону чемпіонату України з баскетболу 3х3.

У категорії жінок перемогу здобула команда Устриці на карантині (Світлана Колібабчук, Ганна Бакал, Наталя Булавицька, Яна Самур), яка перемогла в фіналі КІВС-Львів (Анастасія Ковтун, Анастасія Климчук, Оксана Веремчук, Катерина Штик) – 16:11.Читайте: Фінал чемпіонату України 3х3 з грандіозним призовим фондом відбудеться у Івано-Франківську

У матчі за третє місце Франківськ перемогла МОБІ – 21:8. MVP – Наталя Булавицька.

У чоловіків Run’n’Gun (Вадим Довідний, Олексій Соловйов, Євген Сахнюк, Максим Нікітін) перемогла в вирішальному матчі житомирський Профільтех (Роман Дмитренко, Дмитро Кравченко, Кирило Корчагін, Сергій Юрченко) – 12:10.

У поєдинку за третє місце Промбудсфера здолала Вятрачок – 16:15. MVP – Олексій Соловйов.Читайте: 4 тур чемпіонату України з баскетболу 3х3: фотогалерея

Відтак у змаганнях залишився заключний етап – фінал сезону. Він відбудеться 24 серпня в Івано-Франківську. Участь у ньому візьмуть 12 найсильніших команд чемпіонату. По два фіналісти зіграних чотирьох регіональних турів автоматично отримали місце в основній сітці. Ще чотири учасники визначаться в кваліфікації.

Загальний призовий фонд Фіналу чемпіонату України 3х3 становить 115 тисяч гривень. З яких у чоловічій категорії розіграють 80 тисяч гривень, а у жіночій – 35.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*