6 кімнат для тих, хто опинився в скрутних життєвих обставинах відкрили в Хмельницькому міському центрі соціальної підтримки та адаптації. Директор центру Дмитро Старцун розповіла “Суспільному”, що вони розраховані на 16 місць. Додає, з 2017 року в соціальному готелі функціонує 5 кімнат також на 16 місць, на сьогодні усі заповнені.

У центрі живуть переселенці з Горлівки, Сніжного та Донецьку. А також ті, хто потерпів від насилля, та через складні життєві обставини залишились без будинку.

Плата за проживання залежить від використання електроенергії.

Завідувачка центру соціальної підтримки та адаптації Ніна Андрушкова каже, аби заселитись у готель необхідно мати певні документи.

“В першу чергу ми посилаємо всіх на медогляд – це тубдиспансер, психдиспансер, гінеколог і невропатолог. Це люди, які мають проживати тут у нас мають представити ці довідки, мають представити паспорт. Якщо переселенці, то довідку внутрішньо переселеної особи. Якщо люди, які порапили в складну ситуацію, також паспорт дають, код і заяву пишуть, тоді ми на основі заяві, цих документів складаємо з ними договір на пів року”.

За словами Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, вартість нових 6-ти кімнат з санвузлом, туалетом та кухнею – 900 тисяч гривень. Такі ж перші 5 кімнат вартували 600 тисяч гривень. Гроші взяли з міського бюджету.

Детальніше у сюжеті “Суспільного”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *