У Хмельницькому поліція після капітального ремонту відкрила ізолятор тимчасового тримання, який відповідає усім європейським стандартам та вимогам. Це дозволить на належному рівні забезпечувати права затриманих. 

У приміщенні облаштовані сучасні душові, кухня, а камери для затриманих приведені у відповідність до вимог, які передбачають площу не менше 4 кв. метрів на одну утримувану особу. Належні умови створені і для особового складу, який несе службу у цілодобовому режимі. Для правоохоронців облаштували зручні кабінети та кімнату відпочинку. 

Інспектуючи оновлене приміщення ізолятора, начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Руслан Герасимчук зазначив: “Поліція Хмельниччини продовжує крок за кроком підвищувати стандарти дотримання прав людини, в тому числі — і затриманих за різного роду правопорушення громадян. Завдяки виділеному Міністерством внутрішніх справ фінансуванню ми провели реконструкцію приміщення ізолятора та низку капітальних ремонтних робіт, які мають на меті не лише покращити умови перебування в ізоляторі затриманих осіб, а й створити максимально комфортні умови несення служби для особового складу ізолятора, який працює у цих стінах цілодобово. Дякую усім, хто долучився до цього важливого і відповідального процесу”.

Читайте також: Електронні петиції: з яким проблемами звертаються хмельничани

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *