У Хмельницькому попрощались із загиблим на Сході Віктором Пасєкою

З молодшим сержантом Віктором Пасєкою, що загинув на Сході поблизу села Південного, попрощалися 21 березня у Хмельницькому.

Матеріал Суспільне Поділля

Головний сержант взводу, в якому служив Віктор Пасєка, Денис Болтян, згадує, того дня був на взводно-опорному пункті.

“Прозвучало доповідь з того поста, де він ніс службу, що в нас трьохсотий… Прозвучала доповідь, що в нас трьохсотий, я бігом взяв броню і каску і побіг. Коли вже прибіг на місце, я вже дізнався що вже двохсотий, що там вже все…, що далі не треба швидкої евакуації, і я почав з хлопцями витягувати вже його. Це було поблизу села Південного, напроти Горлівки”, – каже Денис Болтян.

Підполковник, командир військової частини А 3892, де проходив службу Віктор Пасєка, Володимир Бабанін каже, знав загиблого з першого дня, як очолив частину.

“Він був душею колективу, він переймався всіма проблемами, як військовими, так і побутовими, тісно співпрацював з волонтерами, завше намагався бути на передовій і своїм прикладом особисто доводити молодому поповненню і молодим військовослужбовцям, як потрібно боронити рідний край”, – згадує Володимир Бабанін.

Служити на Схід Віктор Пасєка пішов з тролейбусного управління, де багато років працював водієм, розповідає його колега Михайло Коротинський: “Які він приїхав з АТО, казав: “Міша ще чуть і я буду найщасливіший дідусь”. Але бачите, що сталось”.

Церемонія прощання проходила у Хмельницькому за особливим протоколом зі збільшеною кількістю особового складу і почесною вартою. Про це Суспільному сказав заступник обласного військового комісара Петро Кулик. У зв’язку з цим доньці загиблого вручив “Грамоту пошани та скорботи” командувач військ оперативного командування «Захід», генерал – майор Сергій Шаптала.

Поховали полеглого Віктора Пасєку на Алеї Слави, на кладовищі у мікрорайоні Ракове.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*