Хмельницький обласний осередок  партії ВО «Батьківщина» організував  Відкриті обласні змагання з рибної ловлі серед любителів поплавкового та донного спорядження, приурочені до 30-ій річниці Незалежності України. Участь у заході взяли майже п’ять десятків рибалок,  також були команди родин та юні риболови.

Відкрив чемпіонат очільник облпарторганізації, керівник фракції ВО «Батьківщина» у Хмельницькій обласній раді  Сергій Яковлев, який запропонував учасникам вшанувати хвилиною мовчання героїв, які поклали життя за волю України. Урочисто  було піднято на  семиметровий вудилище-флагшток  прапор України. А далі, після  жеребкування, рибалки розташувалися на майже півторакілометровій  лінії берега і під контролем кваліфікованих  суддів почали риболовлю. Боротьба була запеклою, адже змагались не лише любителі, а й професіонали.

Фінальний сигнал – і п`ятигодинні змагання фінішували. Поки учасники чекали результатів зважування вилову, всіх охочих частували рибною юшкою. Відповідно до результатів, троє переможців упіймали більше 5 кілограмів риби кожен  і отримали  в якості призів від  партії «Батьківщина»   човен,  набір сигналізаторів та  намет. До речі, найбільше  зловив саме любитель – 5,7 кг!  

Проте призи отримали не тільки переможці. Загалом організатори встановили більше десятка номінацій: за сімейну риболовлю, рибалкам-жінкам, найстаршому і наймолодшому учаснику, та, навіть, за найменшу за розміром рибу.

На змагання в якості спеціального гостя завітав  чемпіон України, майстер спорту з рибної ловлі Андрій Конюшенко, який  відзначив високий рівень організації заходу. 

Але емоції  від заходу оцінити важко – позитив  зашкалював! Аби переконатися –  дивіться фото.

Окрема подяка за допомогу, підтримку та поради у проведенні заходу – обласній організації Українського товариства мисливців та рибалок, які цьогоріч відзначають сторіччя створення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *