У Хмельницькому відбудуться громадські обговорення щодо зміни тарифів водопостачання

24 січня МКП “Хмельницькводоканал” проведе відкриті обговорення з громадськістю проекту постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2020 рік.

Обговорення відбудуться розпочнуться о 14:00 за адресою: вул. Водопровідна, 75, м. Хмельницький, адмінкорпус МКП “Хмельницькводоканал” актова зала (3 поверх).

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЕКП приймаються до 23 січня 2020 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Хмельницькій області, вул. Герцена, 10, м. Хмельницький, 29005, поштова адреса: Майдан Незалежності, Будинок Рад, м.Хмельницький, 29005; e-mail: energo.km@newline.net.ua.

Проект постанови НКРЕКП та матеріали, що обгрунтовують прийняття рішень, оприлюднюються з метою одержання зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет: https://www.nerc.gov.ua/?id=48502.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*