Фото” сайту “Є”

У Хмельницькому почали встановлювати відреставроване колесо огляду

Повністю його монтаж планують завершити до кінця літа, – пише сайт “Є“.

Наразі привезли перші основі елементи конструкції. Як розповів заступник міського голови – начальник Департаменту інфраструктури міста Василь Новачок, їх планують до кінця тижня закріпити.

«Зняли старі фарби та відшарування. Метал відшліфували, покрили антикорозійним ґрунтом і фарбою. Зараз основні елементи привезли на об’єкт. Проводиться збірка «скелету». Після цього будуть виконувати бетонування, укріплення фундаменту, яке передбачене проєктом. Після цього підрядники почнуть збирати металеві стріли, на яких тримаються кабінки. Далі монтуватимуть канати, двигуни і посадковий майданчик», – зазначив Василь Пилипович.

Нагадаємо, нові кабінки для оглядового колеса виготовили торік. Обійшлися вони в один мільйон гривень. Зараз вони перебувають на збережені на складі.

«Цього року в бюджеті передбачено два мільйони гривень на атракціон. Для того, щоб завершити всі роботи, потрібно ще 800 тисяч. Власне, в бюджеті, за який мають голосувати на наступній сесії, ці кошти закладені. Сподіваюся, що депутати підтримають, і будемо мати повне фінансування», – додає заступник міського голови.

За його словами, фізично до кінця літа колесо огляду буде готове. Проте, коли можна буде запускати на атракціон людей – поки невідомо через документальну процедуру. Для його експлуатації, як об’єкту підвищеної небезпеки, потрібно зібрати низку відповідних дозволів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *