Сьогодні, 27 серпня, у Хмельницькому вшанували пам’ять 34 правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків.

Вони не вагаючись віддали свої життя, але до кінця залишилися вірними присязі. Серед них – представники різних служб та поколінь. Вони відійшли у вічність у різний час і при різних обставинах. Їх об’єднує одне – вірність присязі до останнього подиху.

У пам’ятному заході взяли участь керівник ГУНП полковник поліції Руслан Герасимчук, особовий склад управління, ветерани ОВС, члени сімей загиблих працівників органів внутрішніх справ. До заходів долучилися керівництво області та командування територіального управління Служби судової охорони. Віддати шану своїм колегам із якими служили пліч-о-пліч та яких знали особисто, прибули полковники Служби судової охорони Сергій Мельник, Ігор Кирник та Степан Кшевжінський.

Портрети міліціонерів, що навіки спочили, тримали у руках їхні молоді колеги. На мітингу-реквіємі лунали слова співчуття та подяки. Правоохоронців вшанували хвилиною мовчання. Під гучні постріли до підніжжя пам’ятника, який символізує вічну пам’ять, честь та справедливість, лягли квіти. Рідні та близькі не стримували сліз.

«34! За цими цифрами – кохані чоловіки, батьки, сини, діти, сльози та непомірне горе. Жодна нагорода не поверне тих, що пішли. І нема таких слів, які б пом’якшили біль від втрати близьких. Йдуть кращі, гідні, ті, кому ще жити та жити. Віддають своє життя, борючись зі злочинністю заради порятунку інших», – відзначив полковник Служби судової охорони Сергій МельникЧесть і слава нашим Героям, котрі залишилися вірними присязі та зупинили злочинців ціною власного життя. Вічна Вам пам’ять!

Читайте також: На Шепетівщині згорів чоловік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *