Українців обкладуть новими податками

В Україні збільшують податкову базу за недонадходження коштів до державного бюджету. Про це в ефірі Ukrlife.tv заявив економіст і аналітик Ігор Бураковський.

Експерт стверджує, що саме так влада вирішила боротись зі значним скороченням надходжень до державного бюджету. І наповнити його допоможуть вже традиційно українці, яких затиснуть у лещата ще більше.

Звідси виникла необхідність розширювати податкову базу для українців, щоб таким чином боротися зі зростаючим дефіцитом державного бюджету.

“Ми маємо, десь 50 млрд гривень недонадходжень в 2019 році. Ми можемо ввести нові податки. Сьогодні почасти це робиться”, – сказав Бураковський.

Зокрема аналітик показав дію законопроекту, який передбачається податок для українців, на прикладі автовласника, що продав за годину два автомобіля.

“Наприклад, уряд намагається обмежити кількість автомобілів, якy може фізична особа купити і продати протягом року, встановлює різні ставки податку. Уряд намагається зманеврувати з фізичними особами-підприємцями для структуризації з точки зору сплати податків”, – додав Бураковський.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*