Український кіт Черчілль набуває популярності в мережі

Український кіт Черчілль набуває популярності в мережі
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Сьогодні, 17 лютого, жителі європейських країн відзначають Міжнародний день кота. Ці тварини були одомашнені тисячі років тому, і сьогодні їх заводять як домашніх улюбленців мільйони людей у всьому світі.

Не є винятком і Україна.  За даними інтернет-видання Wordatlas, у 2016 році Україна потрапила до першої десятки країн (8-ме місце) з найбільшою кількістю котів – 7,5 млн. котів і вийшла на 2-ге місце після США за кількістю котів на людину – 17.

З розвитком соціальних мереж все більше господарів почали постити фото своїх улюбленців та створювати їхні сторінки в Instagram, Facebook та на Youtube, а ми з вами отримали отримали доступ до сотень тисяч гігабайт цікавого та позитивного контенту. Нещодавно в українському сегменті Інтернету з’явились та почали набирати сторінки кота на прізвисько Черчілль, з яким ми вас сьогодні й познайомимо.

Черчілль – шотландський висловухий кіт, який народився у жовтні 2019 року в м. Рівне, а нині проживає в молодій сім’ї у м. Києві. Черчілль має сторінки в найпопулярніших соцмережах:

Facebook – https://www.facebook.com/CatCharchill

Instagram – https://www.instagram.com/cat_charchill/

YouTube – https://www.youtube.com/channel/UCKwNDoMTghh4GkfwdD0l4hQ

Про те чому Черчілль з’явився в соцмережах, чи подобається йому фотографуватись, що йому пишуть користувачі та інше, ми поцікавились у його хазяїв.

Чому кота назвали саме Черчілль?

Соцмережі відіграли важливу роль в житті Черчілля навіть ще перед тим, як нам його привезли друзі. Поки вони були в дорозі з Рівного до Києва, у нас вирували дискусії як його назвати. Ми одразу визначили, що прізвисько має бути пов’язане з Шотландією або Британією, тому у фаворі було два прізвиська: Шерлок і Доббі. Не змігши визначитись, ми запустили опитування в Instagram, де з невеликою перевагою переміг Шерлок. Проте, коли ми його вперше побачили, такого всього серйозного, «важливого» та пухнастого, ми одразу зрозуміли, що це Черчілль, сер Вінстон Черчілль, не вистачало лише циліндру та тростини.

Як до вас прийшла думка «зареєструвати» кота в соцмережах і яку мету ви переслідували?

Ми є активними користувачами соцмереж і в останній час почали помічати наскільки багато бруду, злості, ненависті та негативу виливається в Інтернет. Тому ми хотіли хоч трошечки розбавити все це позитивом, посмішками та добром. Тому й з’явився «блогер» Кіт Черчілль, який ділиться з користувачами цікавими моментами свого життя, публікує матеріали про інших котиків, дає поради і т.д.

загрузка...

Чому дописи Черчілля часто дублюються англійською?

Сьогодні наш світ глобальний і дякуючи соціальним мережам ми можемо спілкуватися та ділитися контентом з людьми з різних країн. Англійська мова найбільш вживана та розповсюджена на планеті , тому нею й дублюємо. І не дарма, оскільки серед підписників сторінок на Facebook та в Instagram все більше з’являється користувачів з Канади, США, Польщі, Румунії та інших країн.

Що найчастіше користувачі пишуть Черчіллю в коментарях та в повідомлення?

Ми самі того не очікували, але у Черчілля на Facebook з’явився «фан-клуб», який складається переважно з жінок, в яких також є коти. Окрім звичайних сердечок та коментарів типу «який няшка», багато людей цікавляться життям нашого кота, переживають, якщо довго не з’являються нові фото і навіть признаються йому в коханні. Ну і звичайно ж багато хто в коментарі скидає фото своїх домашніх улюбленців. Дуже приємно це все читати і розуміти, що Черчілль дарує людям гарний настрій.

Які плани на майбутнє? Можливо Черчілль з’явиться в кіно?

Важко говорити про майбутнє чи про якісь плани, оскільки ми не переслідуємо якісь конкретні цілі, наповнюючи сторінки Черчілля, нам просто хочеться ділитися життям нашого улюбленця з іншими, щоб вони як і ми могли переживати ці позитивні емоції. Проте нещодавно одна подруга підказала нам ідею виставляти на сторінках Черчілля кумедні відео інших котиків, «Друзів Черчілля», які нам надсилатимуть підписними. Думаю цю ідею ми реалізуємо, а далі буде видно.

Вітаємо Черчілля та всіх інших українських котиків зі святом та бажаємо радувати своїх господарів та нести більше позитиву у цей світ.

https://www.youtube.com/watch?v=qczyHMzeJ_s

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *