11 грудня у Хмельницькій обласній філармонії відбудеться перший Бал Героїв під назвою «Укради мене у війни».

Учасниками світського заходу, присвяченого 30-й річниці Збройних Сил України, стануть військовослужбовці, ветерани АТО/ООС, та волонтери. Проте одними із головних гостей балу будуть дружини та матері військовослужбовців, котрі чекали і підтримували їх під час воєнних дій на сході.

Автор ідеї та організатор дійства – дружина офіцера, волонтерка Олена Ярошенко. Жінка є дружиною офіцера, недавно переїхала з Запоріжжя в Хмельницький. У рідному місті вона двічі організовувала бал для військових. Останній відбувся там лише минулого тижня, але нині Олена активно займається організацією події в Хмельницькому. До організації також долучилися благодійники й хмельницька волонтерська організація «Мистецька сотня «Гайдамаки».

Дрес-код для учасників АТО/ООС – військова форма. Для їхніх супутниць – вечірні сукні. На балу проведуть церемонію нагородження матерів і дружин військових, волонтерок, жінок-військовослужбовців, яким вручать спеціальні кулони в семи номінаціях.

Для запрошених гратиме військовий оркестр ракетної бригади «Свята Варвара».

Також на балу буде благодійний ярмарок та аукціон, на якому виставлятимуть роботи хмельницьких митців. Як розповідають організатори, збиратимуть гроші на лікування дворічної Софії Коваль з Хмельницького, в якої діагностували спінальну м’язову атрофію.

На світському заході не буде професійних танцювальних колективів чи співаків – співатимуть і танцюватимуть лише військові й волонтери. Планують організувати і ярмарок, на якому свої вироби й можливості представлятимуть та реалізуватимуть учасники російсько-української війни, які після звільнення зі служби, лікування і реабілітації започаткували власний бізнес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *