Уряд ще більше послабив карантин в Україні з 5 червня

Уряд ще більше послабив карантин в Україні з 5 червня
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Кабінет міністрів України на засіданні у середу підтримав проект постанови “Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів від 20 травня 2020 року” № 392 про послаблення карантинних обмежень, передає кореспондент УНН.

“Проектом постанови КМУ “Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів від 20 травня 2020 року“ № 392 пропонується дозволити з 5 червня 2020 року роботу закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів, дозволити проводити релігійні заходи на відкритому повітрі за умови дотримання фізичної дистанції між учасниками не менш ніж 1,5 м, та в приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 кв. м площі будівлі”, — сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Також, з його слів, проектом пропонується дозволити з 5 червня 2020 року особам, які досягли 60-річного віку, не дотримуватись умов самоізоляції, обмежити діяльність закладів оздоровлення та відпочинку дітей, дозволити проведення акредитації низки освітніх програм.

Так, за словами очільника уряду Дениса Шмигаля, рішення передбачає дозвіл:

  • з 5 червня роботи закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів;
  • з 5 червня особам старше 60 років не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;
  • проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м²;
  • проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

Крім того, поновлюється авіаційне сполучення:

  • з 5 червня — внутрішнє авіасполучення;
  • з 15 червня — міжнародне авіасполучення з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України.

Здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями дозволятиметься в кількості до 5 осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років).

У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень.

Нагадаємо, карантин в Україні триває з 12 березня. Наразі його продовжено до 22 червня, однак, з 22 травня його зробили адаптивним – з можливістю послаблення по регіонах, залежно від ситуації з поширенням COVID-19.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *