Уже 256 підтверджених випадків. Коронавірус на Хмельниччині

Уже 256 підтверджених випадків. Коронавірус на Хмельниччині
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницька ОДА інформує:

станом на 22-00 15 травня в Хмельницькій області зареєстровано 256 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

З них: 69 одужало, 9 летальних випадків.Виявлено 4 нових випадки хвороби. 3 з них зареєстровано у Шепетівському районі (2 контактних, лікуються амбулаторно, 1 з пневмонією перебцває в Шепетівській ЦРЛ, буде госпіталізований до Хмельницької інфекційної лікарні). Ще 1 випадок виявлено у медпрацівника Хмельницької інфекційної лікарні.

Станом на 15 травня 2020 року на території області за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» зареєстровано з підозрою на COVID-19 – 10 людей (0 дітей, 1 медпрацівник): у Кам’янець-Подільському районі – 4, м. Хмельницький – 3, у м. Нетішин, Старосинявському та Славутському районах – по 1.

Госпіталізовано 5 людей, в тому числі медпрацівник, на амбулаторному лікуванні перебуває 5 хворих (м. Хмельницький, Кам’янець-Подільський р-н- по 2 , м. Нетішин – 1).

Читайте також: Туристичному сезону бути: експерт розповів, які країни готові влітку приймати туристів

Контактні особи встановлюються, проводяться заходи з дезінфекції.За добу обласним лабораторним центром досліджено зразки біоматеріалів

:➡ 24 медичних працівників ХІЛ;

➡ 29 контактних осіб з Чемеровецького району

➡ 39 контактних осіб з міста Нетішин;

➡ 3 контактних особи зі Славутського району;

➡ 6 контрольних досліджень зразків людей, що одужують тощо.

На 15.05.2020 року всього в області на самоізоляції перебувають 1216 людей за приписом лікарів. Їм надається допомога у доставці продуктів харчування та предметів першої необхідності.Протягом доби здійснено 464 виїздів бригад екстреної медичної допомоги, у тому числі до 2 пацієнтів з ГРВІ та до 1 хворого на пневмонію, якого госпіталізовано.Здійснено 12 виїздів мобільних медичних бригад для забору біологічного матеріалу, якими відібрано 146 зразків для лабораторної діагностики методом ПЛР.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *