В Головчинецькому монастирі уже п’ятеро інфікованих коронавірусом

В Головчинецькому монастирі уже п’ятеро інфікованих коронавірусом
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

На Хмельниччині виявили два нові підтверджені випадки інфікування людей коронавірусною інфекцією. Про це сьогодні на онлайн брифінгу повідомив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет. Відтак, станом на 15:00 21 квітня на території Хмельниччини зареєстровано 55 випадків COVID-19, один з них на контролі Чернівецького лабораторного центру, повідомляє видання “Є”.

«Маємо ще два нові випадки інфікування коронавірусом в Головчинецькому монастирі на Летичівщині. Саме після двох перших підтверджених випадків COVID-19 у черниць монастиря, тут розпочалося тестування контактних осіб. Відтак, вчора підтвердили коронавірус у священника, а сьогодні – у ще однієї монахині та послушника. Перші дві черниці перебувають на стаціонарному лікуванні в Хмельницькій інфекційній лікарні, інші троє людей лікуються амбулаторно», – зазначає Дмитро Габінет.

Він також додає, що по ситуації Головчинцях було визначене коло контактних осіб.

«Це 33 людини з числа духовних осіб та ще 10 людей, які не є монахами чи священнослужителями. Проби на ПЛР-дослідження на коронавірус вже відібрали. По 28-ми вже є результати. Власне, за ними і було виявлено додатково двох сьогоднішніх хворих, про які йде мова. Решта результатів будуть відомі сьогодні увечері», – каже Дмитро Габінет.

За його словами, наразі Головчинецький монастир закритий для відвідування. Його зачинили ще напередодні Великодня.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *