В інфекційній суттєво підняли зарплати. Залишилось лише декілька вакансій

В інфекційній суттєво підняли зарплати. Залишилось лише декілька вакансій
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Кадрова криза медичних працівників, яку викликала пандемія, поступово минає.

Як повідомила головний лікар Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна, з моменту, коли був прийнятий на лікування перший пацієнт з коронавірусом, з медичного закладу звільнилось 83 працівники. Однак наразі лікарня не відчуває нестачі фахівців. Адже за той самий час на роботу було прийнято 104 спеціалісти. Нині ще є вакансії одного лікаря та двох медичних сестер.

Причиною для звільнень були здебільшого страх підхопити хворобу й низькі заробітки. За час розповсюдження коронавірусу в медзакладі захворіло 9 лікарів, 14 медсестер і 12 санітарок. Однак госпіталізація знадобилася лише двом хворим медикам. Решта переносила хворобу в легкій формі та лікувалася вдома.

Суттєві зміни стались і в системі оплати. За словами головного лікаря, для всіх медичних працівників встановлені надбавки у 300 відсотків окладу. Окрім того, лікарі, медсестри та санітарки отримають доплати відповідно у 75, 50 та 25 відсотків до ставки, що становить від 3000 до 1 200 гривень. У результаті середня зарплата в лікарів, медсестер та санітарок становить відповідно 25 000, 20 000 та 16 500 гривень.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *