В Кам’янці посилюють карантин

Повний перелік нових заборон

Сьогодні, 22 березня, у Кам’янці-Подільському відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Розглядались питання про додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи у зв’язку із спалахом Covid-19 на території Кам’янець-Подільської міської територіальної громади.

Список свіжих заборон оприлюднила пресслужба мерії:

  • Заходи в будинках культури, роботу музеїв, кінотеатрів дозволено за умови наповнення залів/кінозалів лише на 50% з дотриманням шахового порядку розміщення глядачів, маскового режиму.
  • Релігійні богослужіння дозволені лише за умови наявності в споруді площі з розрахунку 10 кв.м на кожну особу.
  • У закладах соціального захисту, де проживають люди похилого віку, заборона відвідин сторонніми особами (крім родичів і законних представників за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів).
  • Обмежено прийом громадян виконавчими органами міської ради та комунальними підприємствами, за винятком надання невідкладних послуг населенню.
  • Прийом платежів за надані послуги в комунальних підприємствах міста має здійснюватися з дотриманням маскового режиму, дистанції та дезінфекції.
  • Робота освітніх закладів: наразі школи на канікулах, а з 29 березня по 4 квітня – навчання переводиться в дистанційну форму. Дитячі садочки працюють з дотриманням усіх санітарно-епідемічних вимог. Заклади профтехосвіти переходять на дистанційне навчання.
  • Продовольчі та продуктові ринки, магазини, ресторани, кафе та кав’ярні залишаються працювати з урахуванням усіх протиепідемічних заходів, що діють у «помаранчевій» зоні. Час роботи закладів харчування – із 7:00 до 24:00. Посилюється контроль за дотриманням маскового режиму та дистанції, використанням антисептичних засобів.
  • Пасажирські перевезення: діє режим «помаранчевої» зони – дозволено 100% заповнення сидячих місць з дотриманням маскового режиму. Перевізники зобов’язані проводити дезінфекцію салонів вкінці кожної зміни.

Читайте також: МОЗ: COVID-госпіталізацій більше норми у 14 регіонах, “червоних” зон вже вісім

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*