В Нетішині 12-літній дівчинці старша подружка “допомогла” напитись вина і пива. Дівчинка попала в лікарню.

За отруєння 12-річної дівчини алкоголем поліцейські офіцери громади притягнули до адміністративної відповідальності її повнолітню подругу та матір.

8 березня до приймального відділення медичної частини м. Нетішин поступила 12-річна дівчинка з ознаками сильного алкогольного сп’яніння. Медики надали необхідну допомогу, наразі здоров’ю дитини нічого не загрожує.


Поліцейські офіцери громади Нетішинської ОТГ по даному факту провели перевірку та встановили особу зловмисниці, що довела 12 – річну дівчинку до стану сп’яніння.


Нею виявилась 19- річна місцева жителька, саме вона придбала пляшку вина та пива для неповнолітніх дівчат, що вирішили спробувати спиртні напої. Після вжитого, одній з підлітків стало погано і дівчинку направили до лікарні.


Поліцейські офіцери громади склали адміністративний протокол на дівчину, що придбала алкоголь за ознаками ст. 180 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння). Санкція даної статті передбачає накладення штрафу від шести до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


На матір дівчинки також складено адміністративні матеріали за ознаками ст.. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Поліцейські ще раз нагадують батькам про необхідність цікавитися життям та оточенням їх дітей.

Підтримуйте постійний зв’язок з донькою чи сином – так ви будете мати можливість не тільки знати, де і з ким вони проводять вільний час, а й в якому стані вони перебувають і чи не потребують допомоги старших.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*