Як передає кореспондент УНІАН, про це у програмі «Тема дня» на «Суспільному» повідомив головний лікар Тернопільської лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський.

«8 працівників вже звільнилися з інфекційного відділення навіть ще не контактуючи з хворими на коронавірус. Бо є побоювання, є ризики для власного здоров’я. У когось хронічні захворювання, у когось малі діти. І щоб не наражати сім’ю на небезпеку, люди звільнилися з роботи.

Цього могло б не статися, якби в наших працівників була мотивація. Отримуючи 4 тис. грн зарплати мало хто може віддавати себе роботі в таких небезпечних умовах», – зауважив Чайківський.

За його словами, наразі медикам виплатили лише надбавку у розмірі посадового окладу, передбачену постановою міського голови Тернополя Сергія Надала для медпрацівників, які контактують з хворими на коронавірус. Водночас обіцяні урядом 200% надбавки ще не виплачували. Також для безпеки сімей медпрацівників, для працівників лікарні надали номери готелю «Галичина». «З вчорашнього дня працівники інфекційного відділення в позаробочий час відпочивають в готелі «Галичина». Троє наших працівників поселилися там. Вони не повертаються в сім’ю, щоб не наражати родичів на ризики», – сказав Чайківський. Як повідомили в Тернопілсьькому штабі боротьби з корона вірусом, станом на 10 год 29 березня на Тернопільщині зареєстровано 57 випадків Covid-19, підтверджених лабораторно.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *